Go to english website

Hakkımızda

İzmir’de 2002 yılında kurulan şirketimiz 2008 yılından itibaren de cephe ve zemin kaplama ürünleri üzerine Smart Stone® markası ile %100 yerli üretim yapan Türkiye’dekiilk firma olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Amacımız ,doğayı tahrip etmeden doğala en yakın ürünleri üreterek en ekonomik fiyatlar ile müşterilerimizin beğenisine sunabilmektir.

Eskitilmiş duvar, tuğla, ahşap, patlatma mermer ve benzeri efektler, uygulanan özel teknoloji sayesinde gerçeği ile bire bir uygunluk göstermektedir. Uygulamadaki kolaylığı ve hareketli dokusu ile uygulanan mekanlara nitelik kazandıran ürünlerimiz Çanakkale’deki fabrikamızda üretilerek siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Sonsuz kombinasyon ve renk seçenekleri ile herkese ve her mekana hitap eden ürünlerimiz üç ana grupta üretilmektedir.

1. Polyester ve doğal tozlar karışımı ile üretilen Smart Paneller
2. Çimento esaslı olarak üretilen Smart Stone kültür taşları
3. Smart Desenli Çini Karolar

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek artık web sitemizden “Kendi Karonu Kendin Yarat” tekniği ile,standartlara mecbur kalmadan hayalinizdeki renkler ile bezenmiş çini karolarına sahip olarak mekanlarınızı daha yaşanabilir hale getirebilirsiniz.

Smart Stone®,doğanın dengesini bozmadanbizden sonraki nesillere yaşanabilir bir Dünya bırakabilmeyi ve daima doğala en yakın, kaliteli ürünlerien uygun ekonomik koşullar ile söz verdiği şekilde müşterilerinin hizmetine sunmayı ilke edinmiştir.